Што се уплаќа денес? (03.03.2022)

што се уплаќа денес

Вчера за жал не бевме добитни, но затоа денес ќе се обидеме да ја поправиме грешката со натпревар кој има одлична квота.

Бетис – Рајо Валекано – 1 @ 1.72

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 88.405 евра. За победа на Бетис уплатени се 67.660 евра, за реми 9.584 евра, додека останатите 11.161 евра се уплатени за победа на Рајо Валекано.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*