Фантастична понуда за добредојде во 1xBet: Бонус до 6000 денари на вашата прва уплата!

Онлајн обложувалницата 1xBet многу брзо стигна до врвот во однос на онлајн обложувањето, а тоа се должи благодарение на одличните квоти, добрите бонус понуди и навремената исплата.

Овој пат, тие за своите нови корисници, поточно за сите кои ќе се регистрираат ТУКА, нудат 100% бонус до 6000 денари. Практично, со ова вие за вашиот депозит од 6000 денари, добивате буџет за кладење во вредност од 12.000 денари.

Се што треба да направите е:

  • Да се регистрирате ТУКА
  • Да ги пополните сите полиња во „Моја сметка“
  • Да направите депозит од најмалку 50 МКД

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета за сите нови корисници и корисници кои се уште немаат направено депозит
  • Бонусот автоматски се кредитира на вашата сметка
  • Бонусот може да се добие само еднаш
  • За да го повлечите бонусот мора да го изиграте најмалку пет пати на тикет со најмалку три натпревари и најмал коефициент од 1.40
  • Клиентот мора да обезбеди документи за идентификација ако му е побарано да го потврди својот идентитет (KYC)
  • Рефундираните облози не се вклучени во обложувањето во износ на бонусот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*