Најмалку три гола за продолжение на традицијата!

традиција

Денес од 15:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Фрајбург и Херта.

Фрајбург е на 6-то место со вкупно 37 бода и учинок од 10 победи, 7 реми и 6 порази.

Херта е на 15-та позиција со вкупно 23 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 5 реми и 12 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели играат навистина отворено и ефикасно, поточно на нивните натпревар и се постигнуваат по најмалку три гола, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.82 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*