Ефикасноста кај Грците денес се плаќа со квота 2.25!

Денес од 17:00 во рамките на грчката Супер лига се сретнуваат екипите на Арис и Атромитос.

Арис е на 8-та позиција со вкупно 30 бода и учинок од 10 победи, 6 реми и 7 порази.

Атромитос е на 13-то место и досега имаат освоено вкупно 17 бода преку 4 победи, 5 реми и 13 порази.

Овие две екипи во изминатите четири меѓусебни натпревари играат отворено и ефикасно, поточно на нивните натпревари се постигнуваат по најмалку три гола по натпревар, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.25 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*