Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од австриската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Австрија Виена – Хартберг – 1 @ 1.72 во Bet365

Почетната вредност за победа на Австрија Виена беше 1.99, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.72 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*