Специјал тикет за натпреварот Селтик – Ренџерс

специјал тикет

Денес во рамките на шкотската Премиер лига се сретнуваат двете најдобри екипи, Селтик и Ренџерс.

Овој натпревар е секогаш интересен, а ние решивме да го направиме уште поинтересен со тоа што ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • 3+
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Двата тима да добијат картон
  • Двата тима да постигнат гол
  • Црвен картон на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*