Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англискиот Чемпионшип кој бележи огромен пад на коефициентот за победа на гостите.

Барнсли – Кардиф – 2 @ 2.37 во Bet365

Почетната вредност за победа на Кардиф беше 2.87, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.37 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*