Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шкотскиот Чемпионшип кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Килмарнок – Иневернес – 1 @ 1.90 во Bet365

Почетната вредност за победа на домаќините беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 1.90 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*