Тикет на денот (понеделник, 24.01.2022)

тикет на денот

Наредните денови не очекува нешто послаба понуда, па така ќе биде и наредниот викенд кога нема да се играат редовни кола во најјаките лиги. Ова е нашиот предлог тикет.

Блекбурн – Миделсброу – ГГ @ 1.92 во Mozzart

Роверс сосема неочекувано ги остваи бодовите во Хал во заостанатиот натпревар и така направија голем чекор наназад кога е пласманот во Премиер лига во прашање. Се надеваа дека оваа сезона ќе биде таа во која ќе се вратат  во елитата, но за тоа ќе треба уште многу. Миделсброу влезе во одлична серија резултати во лигата и запиша четири последователни победи што воопшто не е за потценување. Овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ со квота 1.92 во Mozzart.

Беитар Ерусалим – Хапоел Тел Авив – 2&0-3 @ 2.85 во Bet365

Гостите нема да можат да се борат за титула, но не смее да им побегне пласманот во ПЛеј оф. Моментално Хапоел од Тел Авив е на 4-то место, но заостанува зад Макаби Хаифа цели 15 бода. Што се однесува до Беитар, тимот од Ерусалим е во долниот дел на табелата и тешко дека ќе успее да стигне до плеј оф со оглед на тоа што останати се уште седум кола во регуланиот дел од првенството. Ние предлагаме победа за гостите со мал број голови. Типуваме 2&0-3 гола со квота 2.85 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.47

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*