Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од кипарската Прва дивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Докса – Никозија – 2 @ 2.38 во Bet365

Почетната вредност за победа на Никозија беше 3.05, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.38 вo Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*