За продолжение на традицијата и денес треба да изиграат ГГ3+!

традиција

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Лацио и Аталанта.

Лацио досега има освоено 35 бода преку 10 победи, 5 реми и 7 порази.

Аталанта е за нијанса со подобар пласман и нивниот учинок е 12 победи, 6 реми и 3 порази со вкупно 42 бода.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни натпревари играат отворено и ефикасно, поточно ГГ3+ е пролазен типот на последните шест натпревари, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.88 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*