Специјал тикет за натпреварот Барселона – Реал Мадрид

специјал тикет

Денес имаме доста интересни натпревари за обложување, а дефинитивно најинтересно ќе биде во шпанскиот Супер куп.

Таму силата ќе ја мерат екипите на Барселона и Реал Мадрид, па ние решивме овој дуел да го направиме уште поинтересен.

Ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • 2
  • Повеќе од 2.5 голови на натпреварот
  • Двата тима да добијат картон
  • Бензема да има повеќе од 2.5 шутови
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*