Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грчката Супер лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

АЕК Б – Левадикос – 2 @ 1.41 во Bet365

Почетната вредност за победа на Левадикос беше 1.80, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 1.41 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*