Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од кинеската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Хебеи – Шенжен – 2 @ 1.45 во Bet365

Почетната вредност за победа на Шенжен беше 2.35, а во моментов бележи пад од скоро 38% и се плаќа со квота 1.45 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*