Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англискиот Чемпионшип кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Ковентри – Милвол – 1 @ 1.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ковентри беше 2.00, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*