Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од португалската прва лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Белененсес – Ешторил – 2 @ 1.89 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ешторил беше 2.35, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.89 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*