Малери и махери на колото

малери и махери

Како и секој понеделник, така и овој издвоивме место за малерите и махерите од изминатото коло. Овој пат имаме навистина интересни тикети, па ви препорачуваме да погледнете.

Малер 1

Вистинска штоте е што овој играч не успеа да си добие скоро 3000 евра. Изиграл 3 натпревари со типот ГГ1&ГГ2, но за жал Тотенхем не му дозволи да израдува. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Тикет класика. Изиграни се натпревари со конечен исход, вкупно голови и два натпревари со гол-гол. Единствен виновик на овој тикет е натпреварот помеѓу Хановер и Хамбургер каде што играчот типувал 3+, но за жал тој дуел заврши 1-0.

Малер 3

Уште една голема добивка „избега“ за само еден гол. Типувани се 10 натпревар 2+ голови во прво полувреме, но дуелот помеѓу Јанг Бојс и Сервет беше 1-0 во првата половина, па не го усреќи овој играч со 2.500 евра.

Махер 1

Махерот на колото доаѓа од Прилеп. Изиграл 11 натпревари со знакот ГГ3+ и за среќа ги погоди сите. За уплата од 20 денари си доби неверојатни 127.000 денари. За убаво да се трошат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*