Тикет на денот (недела, 05.12.2021)

тикет на денот

Неделната понуда е одлична, а овој период е секогаш добар за да се изигра некој тикет во обложувалница. Ние сме тука да ви ја разрешиме дилемата за тоа што да се изигра. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Штутгарт – Херта – ГГ3+ @ 2.35 во Mozzart

Швабите во последниот натпревар со победа над Мајнц ја прекинаа лошата серија без победа, но се уште се во позиција која им го загрозува опстанокот. Херта и понатаму продолжува со своите променливи игри, па може да кажеме дека со Штутгарт се изедначени по квалитет. На ваквите натпревари скоро секогаш го избегнуваме конечниот исход и даваме предлог на голови. Овој пат одлучивме за ГГ3+ со одлична квота во вредност од 2.35 во Mozzart.

Венеција – Верона – 2 @ 2.05 во Bet365

Венеција во последното коло гостуваше во Бергамо и замина како губитник бидејќи беа поразени на тој натпревар со висок резултат од 4-0, па сега повторно се блиску до црвената зона штоа сакаат по секоја цена да ја избегнат. Верона од друга страна бележи пад на формата, но веруваме дека овде имаат идеална прилика за да стават крај на лошата серија. Ние очекуваме победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Bet365 со квота од 2.05.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.82

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*