Што се уплаќа денес? (01.12.2021)

што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката и да ви претставиме добитен натпревар.

Реал Мадрид – Атлетик Билбао – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 44.067 евра. За победа на Реал Мадрид уплатени се 32.505 евра, за реми 6.625 евра, додека останатите 4.937 евра се уплатени за победа на Атлетик Билбао.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*