Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанскиот куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Монтихо – Бургос – 1 @ 3.79 во Bet365

Почетната вредност за победа на Монтихо беше 5.58, а во моментов бележи пад од скоро 32% и се плаќа со квота 3.79 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*