Квота: Eфикасноста ќе ја продолжат и на овој натпревар?

Денес од 18:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Рома и Торино.

Рома досега има освоено 22 бода преку 7 победи, 1 ремии 5 порази.

Торино е на средината на табелата со 17 бода и учинок од 5 победи, 2 реми и 6 порази.

Овие две екипи играат доста ефикасно во последните три натпревари и секогаш е добитен типот ГГ4+, па ако продолжат со истото темпо и денес ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ4+ @ 3.40 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*