Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Чилеанската Сегунда Дивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Депортиво Концепсион – Лимах – 1 @ 2.37 во Bet365

Почетната вредност за победа на Депортиво Концепсион беше 3.07, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 2.37 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*