Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Сегунда лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Леганес – Овиедо – 1 @ 1.92 во Bet365

Почетната вредност за победа на Леганес беше 2.42, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.92 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*