Специјал тикет за натпреварот Ница – Марсеј

специјал тикет

Денес покрај вонредните кола во Шпанија и Италија, се играат многу национални купови, а исто така имаме и еден заостанат натпревар од француската прва лига од третото коло.

Станува збор за натпреварот помеѓу Ница и Марсеј, поточно за дуел на две екипи кои може да кажеме дека се изедначени во квалитет.

По тој повод ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент на специјал тикетот е 10, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 2.5 голови на натпреварот
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*