Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.10.2021)

пад на коефициенти

Денес в орамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Ерменија кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

БКМА – Нораванк – 2 @ 2.06 во Bet365

Почетната вредност за победа на Нораванк беше 2.87, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.06 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*