Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.10.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од жеснката конкуренција на Лига на шампиони.

Арсенал – Хофенхајм – 1 @ 1.39 во Bet365

Почетната вредност за победа на Арсенал Ж беше 1.77, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.39 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*