Специјал тикет за натпреварот Виљареал – Аталанта

специјал тикет

Денес започнува новата сезона во најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони и на „менито“ имаме многу натпревари.

Eден од поинтересните натпревари дефинитивно ќе биде дуелот помеѓу Виљареал и Аталанта кои важат за многу амбициозни екипи.

По тој повод ние решивме да ви претставиме нешто поразлично за обложување. Станува збор за специјал тикет во Bet365, поточно за тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • Х-Х
  • ГГ
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*