Специјал тикет за натпреварот Македонија – Романија

специјал тикет

Денес завршува репрезентативниот фудбал кој се одржува за да ги одреди патниците на светското првенство во Катар.

Еден од многу понудени дуели денес е натпреварот помеѓу Македонија и Романија кој дефинитивно ќе биде многу интересен со оглед на тоа што и двете селекции имаат големи амбиции.

По тој повод, ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 15, а нашиот избор е:

  • Х п.п
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*