Тикет на денот (сабота, 31.07.2021)

тикет на денот

Од викенд во викенд понудата за кладење станува се побогата и побогата, па веруваме дека денес сме го направиле вистинскиот избор.

Хартберг – Алтах – 1 @ 2.00 во 22Bet

Хартберг во првото коло прикажа фантастичен натпревар и успеа да победи против тимот на Рапид Виена и покрај тоа што беа големи аутсајдери, но докажаа дека се комплетно спремни за новата сезона. Алтах од друга страна беа минимално поразени, па сега ќе се обидат да ја поправат грешката, но прашање е колку ќе успеат во тоа. Овде ние очекуваме Хартберг да запише нова победа и типуваме 1 со квота 2.00 во 22Bet.

ЦСКА Москва – Локомотив Москва – ГГ3+ @ 2.42 во Bet365

И двете екипи започнаа според очекувањата во новата сезона, поточно запишаа победа во првото коло, па сега со одлично расположение влегуваат во ова градско дерби. ЦСКА Москва има големи амбиции за оваа сезона, а ништо подолу не се ниту нивните градски ривали. Сепак на ова дерби решивме да го избегниме конечниот исход и решивме да ви дадеме предлог на голови. Ние типуваме ГГ3+ со квота 2.42 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.84

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*