Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.07.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме пријателски натпревар каде има голем пад на коефициентот за победа на гостите.

Баерн Минхен – Ајакс 2 @2.01

Почетната вредност за победа на Ајакс беше 3.11, а во моментов бележи пад од скоро 35% и се плаќа со квота 2.01 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*