ТИП НА ДЕНОТ: (21.07.2021,20:30) СЛОВАН БРАТИСЛАВА – ЈАНГ БОЈС

Натпревар од квалификациите во Шампионската лига 21.07.2021: Слован Братислава – Јанг Бојс ТИП 2

Слован Братислава едвај го мина првото коло од Лигата на Шампиони и покрај фактот што беше голем фаворит. Тимот има неколку фудбалери кои имаат големо искуство во европските натпреварувања, но ќе биде изненадување ако го мине и ова коло.Јанг Бојс е голем фаворит бидејќи има големо интернационално искуство и многу посилен тим. Нашиот предлог е Тип 2 со квота 1.80 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*