Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.07.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од парагвајската лига каде има голем пад на коефициентот за победа на гостите.

Атира – Спортиво Итерно 2 @2.39

Почетната вредност за победа на Спортиво беше 3.49, а во моментов бележи пад од скоро 32% и се плаќа со квота 2.39 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*