Специјал тикет за натпреварот Белгија – Италија

Денес после два дена пауза продолжуваат 1/4 финалните натпревари од ЕУРО 2020, а полека влегуваме и во завршницата.

Како најинтересен дуел за денес го избираме натпреварот помеѓу Белгија и Италија кој е закажан за вечер во 21:00 часот.

И двете селекции се со големи амбиции, па ни претстои дефинитивно неизвесен натпревар.

Ние токму за овој дуел решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 13, а нашиот избор е:

  • Х прво полувреме
  • ГГ3+
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*