Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од финската Каконен лига – група А.

Кифен – Кески – 1 @ 1.72 во Bet365

Почетната вредност за победа на Кифен беше 2.05, a во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 1.72 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*