Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилската У23 Бразилиеро лига.

Брагантино У23 – Коринтианс У23 – 2 @ 2.08 во Bet365

Почетната вредност за победа на Коринтианс У23 беше 2.80, а во моментов бележи пад од скоро 26% и се плаќа со квота 2.08 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*