Тикет на денот (среда, 09.06.2021)

тикет на денот

Уште малку остана до ЕП, а тоа се одразува и на квалитетот на понудата за кладење. За денес успеавме да ви претставиме супер дабл со одлична квота.

САД – Костарика – 0-2 @ 2.06 во 1xBet

После освојувањето на Лига на нации, Американците ќе искористат уште еден еден термин за пријателски натпревар со Костарика. Повеќето репрезентативци на САД играат во Европа и ретки се приликите кога можат да соберат во својата земја. САД го победи Мексико во финалето во еден драматичен натпревар. Два пати Мексиканците водеа, но САД успеа да триумфира. Костарика е силна селекција, а тоа го докажаа на Мундијалот во Русија. Сепак овде не очекуваме кој знае каков натпревар и типуваме 0-2 гола со квота 2.06 во 1xBet.

Авелино – Падова – 2 @ 3.10 во Bet365

Во полуфиналето за доигрување за пласман во Серија Б, Авелино ја дочекува Падова. Домаќините донесоа одличен резултат од Падова каде што беше 1-1. Гостите беа на второто место во Серија Б, па затоа играат и едно коло помалку во плеј оф. Интересно е дека славеа како гости со 3-1 против Ренате и среќата им помогна да стигнат до тука. Овде не очекуваме кој знае каков натпревар, но предлагаме да испробате со 2 за што ќе си добиете квота 3.10 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 6.39

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*