Тикет на денот (понеделник, 07.06.2021)

тикет на денот

Денес може да кажеме дека пред нас е денот со најслаба понуда за кладење во текот на 2021-та година. Остануваат уште неколку дена до почетокот на ЕП, а пред нас се контролните натпревари од репрезентациите како и натпреварите од јужно америкаснакта лига.

Украина – Кипар – 1&0-2 @ 3.00 во 1xBet

Домашната селекција има генерална проба пред стартот на ЕП, додека Кипар се спремна за септември и продолжението на квалификациите за Мундијалот во Катар. Украин веќе изигра еден контролен натпревар и запиша победа против Северна Ирска. Кипар веќе години наназад нема некој значаен резултат ниту во квалификациите за ЕУРО, ниту за Мундијалот, а не се прославија ниту во Лигата на нации. Домаќините сигурно нема да форсираат, но сепак ние очекуваме победа со мал број голови. Наш предлог е 1&0-2 гола со квота 3.00 во 1xBet.

Феникс – Вила Еспањола – 1 @ 1.80 во Bet365

Ова е натпревар од елитнито ранг во Уругвај. Станува збор за Апература, каде што е 4-то коло на програмата. Моментално Јужна Америка се соочува со големи проблеми околу пандемијата, па во прашање е доведено натпреварувањето Копа Америка. Домашниот клуб е со турболентна историја бидејќи секогаш е на релација прва – втора лига. Сепак и покрај тоа, тие се фаворити против Вила Еспањола бидеќи гостите немаат многу успех во елитниот ранг. Ние очекуваме Феникс да победи и предлагаме 1 со квота 1.80 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.40

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*