Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од перуанската Лига 2.

Комерсиантес – Унион Комерцио – 2 @ 2.71 во Bet365

Почетната вредност за победа на Унион Комерцио беше 3.24, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.71 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*