Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.05.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од естонската Еси лига.

Парну – Левадиа У21 – 2 @ 2.34 во Bet365

Почетната вредност за победа на Левадиа У21 беше 3.61, а во моментов бележи пад од скоро 35% и се плаќа со квота 2.34 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*