Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.05.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1.

Бордо – Ленс – 2 @ 1.95 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ленс беше 2.40, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.95 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*