Супер квота: ГГ3+ играат 10 пати по ред!

традиција

Денес од 16:00 во рамките на 45-то коло од англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Норвич и Ридинг.

Норвич се наоѓа на 1-то место со вкупно 93 бода и учинок од 28 победи, 9 реми и 7 порази.

Ридинг е на 7-та позиција со 69 бода кои ги има освоено преку 19 победи, 12 реми и 13 порази.

Интересно за овие две екипи е тоа што последните 10 дуели кои ги играле меѓусебе им се ГГ3+, па ако и денес биде така ќе наплатиме топ квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.40 во Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*