Натпревар со драстичен пад на коефициентот (18.04.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Ла Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на Гостите.

Кадиз – Селта – 2 @ 2.05 во Bet365

Почетната вредност за победа на Селта беше 2.55, а ов моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.05 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*