Специјал тикет за натпреварот Порто – Челзи

специјал тикет

Денес се игра вториот дел од 1/4 финалето на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

Еден од двата дуели кои ни се на „менито“ е натпреварот помеѓу Порто и Челзи.

Ние за овој натпревар составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 19, а нашиот избор е:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*