Тикет на денот (недела, 04.04.2021)

тикет на денот

Оваа недела имаме за нијанса послаба понуда, но сепак се потрудивме да избереме супер дабл за кој веруваме дека има големи шанси за пролаз.

Кадиз – Валенсија – 2 @ 2.45 во 1xBet

Kадиз заигра одлично во еден период од сезоната, но веднаш потоа следуваше криза, па тоа им се одрази со пад на табелата и сега се наоѓаат на долниот дел на табелата. Валенсија делува како конечно да ја надмина кризата, па им требаат уште неколку бодови за да обезбедат сигурен опстанок бидејќи од излезот во Европа оваа година најверојатно нема да биде ништо. Како и да е, овде предлагаме 2 со квота 2.45 во 1xBet.

Њукасл – Тотенхем – 2 @ 1.65 во Bet365

Њукасл е дефинитивно во катастрофална форма, а најдобар доказ за тоа ни се натпреварите од последните пет кола каде што овој тим не запиша ниту една победа, а на тој начин го доведе во прашање и својот опстанок. Тотенхем од друга страна успеа да се приближи на позициите кои водат во Европа, а тоа е единствена цел за оваа сезона на овој тим. Овде гостите немаат право на кикс и очекуваме победа за нив. Коефициентот за 2 во Bet365 изнесува 1.65.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.04

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*