Специјал тикет за натпреварот Шпанија – Грција

специјал тикет

Денес продолжуваат натпреварите од првото квалификациско коло за Мундијалот во Катар.

Имаме куп натпревари кои се на денешното „мени“, а ние за вас го издвоивме дуелот помеѓу Шпанија и Грција.

За овој натпревар составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 26, а нашиот избор е:

  • X-1
  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*