Специјал тикет – Лига на шампиони (17.03.2021)

специјал тикет

Вечер во 21:00 започнуваат последните два натпревари од 1/8 финалето на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони, па после нивниот завршеток ќе ни бидат познати и останатите четвртфиналисти.

На дуелот Баерн Минхен – Лацио е скоро решено и се претпоставува дека Баерн Минхен ќе го продолжи овој поход, но во Лондон ќе биде малку понеизвесно, бидејќи првиот дуел помеѓу Атлетико Мадрид и Челзи заврши во корист на Англичаните со минимални 1-0.

Како и да е, ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, составен од повеќе типови и тоа само за овие два натпревари, па доколку сте спремни за забава, можете да го препишете.

Вкупниот коефициент е 16.87, а нашиот избор е:

Челзи – Атлетико Мадрид

  • ГГ
  • Повеќе од 5.5 картони на натпреварот

Баерн Минхен – Лацио

  • ГГ
  • 1/1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*