Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од португалската ниска лига.

Белененсес Б – Реал СЦ – 1 @ 1.97 во Bet365

Почетната вредност за победа на Белененсес Б беше 2.52, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 1.97 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*