Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската прва лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Ленс – Мец – 1 @ 1.80 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ленс беше 2.25 а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.80 во Bet365.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*