Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од рамките на англиската Премиер лига 2.

Арсенал У23 – Блекбурн У23 – 1 @ 2.17 во Bet365

Почетната вредност за победа на Арсенал У23 беше 2.76, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 2.17 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*