Кој има најголеми шанси за титула во Лига на шампиони?

Вечер започнува вториот дел од 1/8 финалето од најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Веќе во првите натпревари се „отворија картите“, но ако сте љубители да „бркате“ изненадување, тогаш оваа понуда е токму за вас.

Според најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, како прв фаворит е тимот на Манчестер Сити со квота 3.50. Второто место е за Баерн Минхен со квота 4.33, додека на третата позиција се наоѓа тимот на ПСЖ со квота 6.

Веднаш потоа следува тимот на Ливерпул со квота 8.00, а квота 15 е понудена за Челзи и Реал Мадрид. Како најпотценет делува тимот на Јувентус за кого се нуди квота 17.

Најголеми аутсајдери се тимовите на Менхенгладбах и Лацио со квота 501.

Во прилог можете да ја погледнете целосната понуда, а ако одлучите да се регистрирате во Bet365, тоа може да го направите на ОВОЈ ЛИНК и не заборавајте дека ви следуваат 25 евра бонус без никакви услови за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*